Close
ul. Gdańska 2/4, 87-800 Włocławek
Koncert papieski on-line o godz. 19:00

Papież przełomów, myśliciel i filozof, człowiek kultury i sztuki, poeta i aktor, miłośnik gór, człowiek pokoju i dialogu, niestrudzony pielgrzym,inspirator przemian na świecie, mistyk, człowiek wiary – św. JAN PAWEŁ II.
 

Papież Jan Paweł II to bez wątpienia jeden z najwybitniejszych Polaków w historii, który odcisnął istotne, pozytywne piętno na życiu pokoleń.

Setna rocznica jego urodzin, którą przeżywaliśmy 18 maja 2020 roku jest doskonałą sposobnością do tego, aby przypomnieć sobie słowa papieża Polaka, jego naukę i dziedzictwo, które niesie ważny przekaz dla ludzi we wszystkich zakątkach świata.

Z tej okazji zapraszamy Państwa na koncert zatytułowany:

„Niech zstąpi Duch Twój”

podczas którego usłyszymy wybitnych polskich Artystów wykonujących utwory muzyczne niosące chrześcijańskie przesłanie.

Ze względu na trwającą sytuację epidemiologiczną wejście na koncert tylko z zaproszeniem. Dlatego zapraszamy do oglądania na żywo on-line. Link będzie podany wkrótce.

Podczas koncertu wystąpią:
Marek Piekarczyk
Olga Szomańska
Mateusz Ziółko
Magdalena Grzechnik
Grzegorz Wilk
Mietek Szcześniak
Sound’n’Grace

Orkiestra Kameralna pod dyr. Łukasz Łodygowski

Koncert poprowadzi: Tomasz WolnyOrganizator: Katedra – Włocławek

Partner Strategiczny: Anwil S. A.


Partner wspierający: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego | Urząd Miasta Włocławek

Patronat Medialny: TVP1Tygodnik Idziemy Ład Boży

Patronat Honorowy: J. E. Ksiądz Biskup Wiesław Alojzy Mering 


Udział w koncercie #NiechZstąpiDuchTwój będzie rejestrowany, dlatego wchodząc na to wydarzenie jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na nieodpłatne i zwielokrotnione publiczne udostępnianie swojego wizerunku za pomocą dowolnego medium za zgodą organizatorów koncertu #NiechZstąpiDuchTwój. Zgoda nie jest ograniczona czasowo ani terytorialnie.

Przypominamy, że na koncert można wejść wyłącznie z zaproszeniem. Niestety ze względu na sytuację COVIDową liczba miejsc była mocno ograniczona, z tego powodu nie ma już dostępnych zaproszeń. 
Mamy też dobrą wiadomość. Liczba gości jest nieograniczona on-line. 28 sierpnia będzie udostępniony w wydarzeniu link do transmisji na żywo koncertu. Serdecznie zapraszamy na „Niech Zstąpi Duch Twój”!

TUTAJ BĘDZIE TRANSMISJA OD GODZ. 19:00: