Close
ul. Gdańska 2/4, 87-800 Włocławek
Modlitwa na Jasnej Górze w intencji maturzystów z Diecezji Włocławskiej

We wtorek 24 marca br. przedstawiciele Diecezji Włocławskiej będą modlić się na Jasnej Górze za tegorocznych maturzystów i prosić o ustanie epidemii koronawirusa.
 
W związku z tym zapraszamy wszystkich maturzystów do duchowej łączności przez środki społecznego przekazu. O godzinie 20.00 w TVP 3 będzie transmitowana Msza św. z Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, a o godz. 21.00 Apel Jasnogórski w TV TRWAM. Rozważania poprowadzi ks. Piotr Stanny, wikariusz parafii bł. Michała Kozala w Lipnie.
 
W Komunikacie Kurii Diecezjalnej Włocławskiej w związku z epidemią koronawirusa z dnia 13 marca br. poinformowano o decyzji ks. bp. Wiesława Meringa o odwołaniu tegorocznej pielgrzymki maturzystów Diecezji Włocławskiej planowanej na 24 i 25 marca. „W dniu 24 marca o godz. 21 na Jasnej Górze delegacja diecezji weźmie udział w modlitwie Apelu Jasnogórskiego (przedstawiciel diecezji poprowadzi także rozważania), która będzie ofiarowana w intencji maturzystów. Zachęca się tegoroczną młodzież maturalną diecezji do duchowej jedności z modlącymi się na Jasnej Górze” – głosi komunikat Kurii Diecezjalnej Włocławskiej.

https://tvpstream.vod.tvp.pl/?channel_id=1634308

Dodaj komentarz

Live Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *