Close
ul. Gdańska 2/4, 87-800 Włocławek
The Chosen – rekordowy serial dostępny w Polsce

„The Chosen” ma ocenę 9.9/10 w amerykańskim serwisie IMDB. Wśród polskich użytkowników Google Play dominują zachwyty i prośby o kontynuację. Fenomen serialu opiera się na pokazaniu przez twórców z pozoru znanych nam historii, z całkowicie nowej perspektywy – tego co działo się za kulisami scen biblijnych.

Dobre przyjęcie serialu opiera się na pokazaniu znanych historii, z całkowicie nowej perspektywy – tego co działo się za kulisami scen biblijnych. Np. Dlaczego Jezus pierwszy cud uczynił akurat podczas wesela w Kanie? Dlaczego właściwie Maryi tak bardzo zależało na tym cudzie? Twórcy puścili wodze fantazji i przedstawili interesujące tło historii, dotyczących kluczowych bohaterów Nowego Testamentu.

Twórcy puścili wodze fantazji i przedstawili interesujące tło historii, dotyczących kluczowych bohaterów Nowego Testamentu. Efekt jest ciekawy, a momentami bardzo wzruszający. Nie zabrakło także scen dobrze opisanych w Nowym Testamencie. Nad zgodnością całości z duchem Ewangelii czuwali eksperci na czele z ks. Davidem Guffeyem CSC (Zgromadzenie Świętego Krzyża), dyrektorem Family Theater Productions.

Serial składa się z pilota oraz ośmiu odcinków. W każdym z nich coraz lepiej poznajemy historię uczniów Jezusa i Jego samego.

Serial można oglądać z polskimi napisami pobierając darmową aplikację „The Chosen” na telefon.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vidangel.thechosen

Dodaj komentarz

Live Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *